Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/www.stankoinvest.cz/www/libraries/cms/application/cms.php on line 460
O podniku

Praha, Česká republika

420 775 216 216

420 773 162 174

Stankoinvest s.r.o. holdingová společnost, mající pobočky v Ruské Federace (m. Moskva) a v Republice Bělarus. Společnost Stankoinvest s.r.o. nabízí komplex marketingových a inženýringových služeb výběru, dodávky a zavedení do provozu zařízení na území EU, Ruské Federace, Republiky Bělarus, Kazachstánu, Ukrajiny a v zemích SNS.

V stavu zaměstnanců pracuje velký počet kvalifikovaných odborníků, inženýrů, technologů, návrhářů, který pro zvýšení kvalifikace pobývají na stáži na velkých evropských strojírenských podnicích, dealery kterých jsme.

Máme velké zkušeností dodávek kovoobráběcích strojů do Ruské Federace, máme široký trh obchodních kontaktů, pro Nákupce vytváříme veškeré podmínky, aby zařízení vyhovovalo zákazníkovi:

  • posunutý splátkový režim;
  • příprava a školení odborníků zákazníka;
  • předání strojů pro určitý výrobek s volbou technologického vybavení a nářadí.

Přesvědčené jsme, že naší zákazníky potřebují nejenom kvalitní zařízení, ale také spolehlivého byznys partnera.

Jméno naše společnosti, jak spolehlivého dodavatele prvotřídního zařízení vytvářelo se na základě bezpodmínečného splnění povinností před Zákazníky, servisní obsluhy a technické podpory. Poskytujeme všestrannou podporu naším Nákupcům, dodáváme náhradní díly, aktivně se zúčastníme v zachování zařízení v práceschopném stavu během všeho terminu provozu.

Náš zástupce společnosti Invest-Stanko v Moskvě je oficiálním zástupcem společností CHIRON (Německo), КOMAGE (Německo), a také řady Českých strojírenských podniků.

Stankoinvest s.r.o společně ze společnosti KOMAGE se zabývá zavedením do provozu moderních způsobů bezodpadové výroby složitých detailů s vysoké přesnosti, co zabezpečuje takový progresivní směr, jak „prášková metalurgie“. Více než 16 let úspěšně uskutečňujeme dodávky kovoobráběcích strojů, strojního vybavení a kovoobráběcího nářadí praktický do všech velkých holdingů Ruské Federace (SRO «Еvraz-Holding», SRO «Ugmk-Holding», SRO «Sever-stal» apod.), spolupracujeme s podniky ropového a plynového průmyslu (OAS «Gazprom», OAS «Аrktigaz», ОАО «Siburtjumengaz», OAS «Nevinnomysskij Azot», SRO «Тobolskneftechim» apod.), a také dodáváme široký spektrum zařízení pro podniky vojenského a průmyslového komplexu Ruské Federace. Stankoinvest: kompetence a úspěch.

Stankoinvest: kompetence a úspěch.