Praha, Česká republika

420 775 216 216

420 773 162 174

Poloautomat určen pro vnější broušení abrazivními nebo elborovými kotouči průměrů a přilehlých k nim čel.
Stroje určené pro vysoce precizní opracování jak plochých povrchů, tak i profilů, představujících kombinace odřezků, přímek, oblouků, okruhů a jiných přesně zadaných křivek v pravoúhlém systému souřadnic.
Poloautomat s číselným programovým řízením ОШ-600ФЗ určen pro hrubovací a dokončovací broušení rozvodových vaček hřídele s konvexním profilem, a také pro opracování polotovarů podobného druhu s upevněním v centru nebo v sklíčidlu a broušení vnějších cylindrických a kuželových povrchů hladkých a stupňových výrobků.
Poloautomat určen pro konečné broušení jak plochých povrchů, tak i profilů, představujících kombinace odřezků, přímek, oblouků, okruhů a jiných přesně zadaných křivek v pravoúhlém systému souřadnic.
Poloautomat určen pro precizní broušení vnějších válcových povrchů a drážek ve vícestupňových polotovarech druhu rotačních těles a také vnějších povrchů polotovarů druhu vačky.
Ploché brusky modelu модели OSH-550 určené pro precizní opracování plochých povrchů různých výrobků s použitím přípravků pro profilování brusného kotouče a instalace polotovarů – profilovaných povrchů, drážek, ústupků a také broušení čelem kotouče.
Určená pro vnější broušení abrazivními nebo elborovými kotouči vnějších průměrů a přilehlých čel, a také broušení vnitřních otvorů, cylindrických, kuželových a čelních povrchů na detailech druhu hřídel, objímka, osa, příruba, víko apod.
Ploché brusky modelu OSH-450 určené pro precizní opracování plochých povrchů různých výrobků jak periferní části, tak i čelem brusného kotouče s použitím přípravků pro profilování brusného kotouče a instalace polotovarů – profilovaných povrchů, drážek, ústupků
Bruska určená pro vnější a vnitřní broušení cylindrických, kuželových a čelních povrchu v objímce a hrotech
Ploché brusky modelu 3D711VF11určené pro precizní opracování plochých povrchů různých výrobků s použitím přípravků pro profilování brusného kotouče a instalace polotovarů – profilovaných povrchů, drážek, ústupků a také broušení čelem kotouče.
Brusky určené pro opracování broušením plochých povrchů z černých a barevných kovů, instalovaných na zrcadlu lícní desky kulatého stolu nebo na elektromagnetické desce, připevněné do lícní desk
Ploché brusky modelu 3D711АF10-1 určené pro precizní opracování plochých povrchů různých výrobků s použitím přípravků pro profilování brusného kotouče a instalace polotovarů – profilovaných povrchů, drážek, ústupků a také broušení čelem kotouče.
Brusky určené pro opracování broušením plochých povrchů, instalovaných na zrcadlu lícní desky kulatého otočného naklápěceho stolu nebo na magnetického sklíčidla, připevněné do lícní desky.
Poloautomaty určené pro broušení rovných, stupňových, kuželových a profilových povrchů druhu otáčecího tělesa způsobem zaříznutého nebo průchozího broušení.
Poloautomat určen pro precizní vnější a vnitřní broušení cylindrických, kuželových a čelních povrchu ve vícestupňových detailech druhu otáčecí se těleso